Новини

Друзі, вчора ввечорі відбулась історична подія, про яку український народ мріяв впродовж багатьох століть.

Щиро вітаю всіх українських християн! Нехай Господь завжди береже нас!

Сьогодні у Міністерстві юстиції проводимо семінар «Забезпечення виконання судових рішень про повернення дитини в державу постійного проживання на підставі Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей», організований разом з Німецьким фондом міжнародного правового співробітництва та Посольством ФНР в Україні.

У фаховому експертному середовищі ми зібралися проговорити дуже важливу категорію виконавчих проваджень, які стосуються повернення дитини у країну постійного проживання, обмінятися досвідом у сфері виконання судових рішень, винесених на підставі Конвенції, та напрацювати дієві та ефективні правові механізми виконання Україною положень Конвенції.

ЮСТИЦІЯ ЛЬВІВЩИНИ: СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗУПИНИТИ БУЛІНГ - РЕАЛЬНО.

Проведено ознайомлення дітей Кам'янка-Бузької ЗОШ 1, головним спеціалістом Кам'янка-Бузький відділ ДРАЦС з проектом Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО!
Зокрема звернули увагу на інформаційну кампанію #СтопБулінг!
67% українських школярів минулого року стикнулися з постійним булінгом. Це дуже високий показник не тільки в Україні, але й в усьому світі.
Тому, не ігноруйте будь-які ознаки булінгу! Адже часто дорослі вважають, що діти мають порозумітися самі й тому не втручаються у подібні ситуації. Важливо відкрито говорити про це з дитиною.

ІНФОРМУЄМО ТА НАВЧАЄМО!

Працівники Стрийського відділу ДРАЦС ознайомлювали з проектом#ЯМАЮПРАВО! працівників та відвідувачів Центру надання адміністративних послуг при Стрийській районній державній адміністрацій.
Метою є інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, адже поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки!

КОЖЕН МАЄ ПРАВО ЗНАТИ...

Державними виконавцями Дрогобицького МРВ ДВС ГТУЮ у Львівській області проведено зустріч з працівниками ТзОВ "Український центр" "Енергоремонт", на теми: "Ліквідація заборгованостей із виплати заробітної плати" , #ЧужихДітейНеБуває, "Юстиція відкрита для людей". В ході проведення заходу у працівників підприємства виникало безліч питань щодо захисту своїх прав при виникненні заборгованостей з виплат заробітної плати. Також, державними виконавцями розповсюджено тематичні буклети серед працівників виробничих цехів ТзОВ "Енергоремонт".
#ЯМАЮПРАВО!

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45