Новини

Прийняття Верховною Радою в другому читанні Кодексу України з процедур банкрутства забезпечить зростання України на 80 позицій в рейтингу Doing Business за напрямком «Вирішення неплатоспроможності» та на 10 позицій у загальному рейтингу легкості ведення бізнесу. Як результат - надходження іноземних інвестицій, створення робочих місць та наповнення бюджету. Про це сьогодні на Міжнародній конференції «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики» повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

ЩО ТАКЕ #БУЛІНГ І ЯК З НИМ БОРОТИСЯ?
В межах проекту #ЯМАЮПРАВО та у рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти проведено бесіду із батьками школярів 7-9 класів Львівської спеціалізованої школи №8.Наголошено, що у групі ризику може опинитися будь-яка дитина, яка відчуває, що занадто вирізняється із загального кола своїх однолітків. Як правило булінг відбувається у шкільному просторі та в соціальних мережах.Інколи діти, які стають жертвами булінгу соромляться про це говорити і часто звинувачують себе. Можуть відчувати себе безпорадними та вважати, що з ними щось не так. В такому разі просто необхідна підтримка та допомога батьків.

Друзі, сьогодні рівно 3 роки, як у Львівській області стартував пілотний проект Міністерства юстиції України - видача свідоцтв про народження у пологових будинках!!!
18.09.2015 року у Львові Міністром юстиції Павлом Петренком було вручено перші свідоцтва про народження. Зараз цією послугою охоплено усі 26 пологових будинків області та вручено 17 904 свідоцтва про народження малюків. Батьки новонароджених отримали перший документ своїх дітей у пологовому, не затрачаючи час на похід до відділу, очікування у черзі, а насолоджувались спілкуванням з дитям. Бажаємо родинам та батькам новонароджених бути щасливими! А про документи подбає Мін"юст !!!

18 вересня 2018 року у приміщенні бібліотеки-філії № 6 імені Олега Ольжича ЦБС для дорослих спеціалісти Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти спілкувалися із студентами Львівського коледжу м’ясної промисловості Національного університету харчових технологій щодо важливості проведення масштабного правопросвітницького проекту Міністерства юстиції #ЯМАЮПРАВО. Присутні зазначили, що свідомий громадянин перш за все для захисту своїх прав та для захисту прав рідних повинен підвищувати юридичну грамотність, адже хто проінформований-той озброєний!

В рамках мобільних точок доступу громадян до безоплатної правової допомоги працівниками Управління державної реєстрації ГТУЮ у Львівській області відвідано Волицьку ОТГ. Спільно з представниками Мостиського БПД, АПУ Мостиської РДА, Держгеокадастру та Громадської організації було надано консультації громадянам з питань орендних правовідносин та проінформовано про механізм досудового способу захисту прав. #Знаю!#Дію!#Захищаю!

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45