Новини

В рамках кампанії #СтопБулінг спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області відвідав учнів 5, 6, 7, 8 класів Життя Великогрибовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Жовківського р-н Львівська обл. З учнями обговорено поняття «булінг», як уникнути булінгу та як діяти у ситуації булінгу. Школярі були надзвичайно активними та із
зацікавленням опрацьовували історії з життя дітей (за зверненнями дітей на Національну дитячу «гарячу лінію»), а також надавали свої поради виходу з ситуації булінгу.
Під кінець зустрічі діти отримали інформаційні матеріали: «Зупинимо булінг разом» та «Як протидіяти домашньому насильству?».

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції Оксана Куманська-Нор взяла участь ,як член Львівської Регіональної Ради реформ Правосуддя у першому засіданні.
Дякуємо проекту за запровадження такого роду рад!
Сьогодні Львівська Регіональна Рада реформ Правосуддя створена у 5 регіонах України!.
Налагоджена співпраця центру з регіонами має важливе значення щодо якості провадження реформ!

...Показати більше...

Працівниками Самбірського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області проведено правороз'яснувальну роботу з метою доступу громадян до правової інформації загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО в с. Кульчиці Самбірського району Львівської області проводили інформаційну роботу з громадянами на тему: #ЧужихДітейНеБуває #СтопБулінг #НіЦькуванню Під час зустрічі були розповсюджені інформаційно-роз’яснювальні матеріали з врученням інформаційних буклетів.

Державними виконавцями Дрогобицького МРВ ДВС ГТУЮ у Л/о здійснювалося виконання рішення суду немайнового характеру. В ході виконання виконавчого провадження та в рамках проекту Міністерства Юстиції України #ЯМАЮПРАВО старшим державним виконавцем роз'яснено сторонам їх права та обов'язки, а також ознайомлено з тематичними плакатами та буклетами.

Працівники Бориславського міського відділу ДРАЦС завітали до ДП "Дрогобицьке лісове господарство" з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом #ЯМАЮПРАВО

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45