Новини

Працівником Головного територіального управління юстиції у Львівській області спільно з представниками Департаменту агропромислового розвитку Львівська обласна державна адміністрація здійснено виїзд у Миколаївський та Жидачівський райони з питань земельних правовідносин та реєстрація прав власності та інших речових прав.
Аграріїв проінформовано щодо основних аспектів державної реєстрації оренди земель сільськогосподарського призначення, а також низку питань, ...

Показати більше...

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО державними виконавцями Турківського районного відділу ДВС ГТУЮ у Львівській області проведено роз`яснення , норм закону другого пакету Законів #ЧужихДітейНеБуває, щодо відповідальності боржників за несплату аліментів.

З метою реалізації проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО спеціалісти Шевченківського районного у м.Львові відділу ДРАЦС Головного ТУЮ у Львівській області проводили інформаційну роботу з громадянами на тему: #ЧужихДітейНеБуває.

#GoCamp- УРОК #ЯМАЮПРАВО! У МІСТІ ЧЕРВОНОГРАД НА ЛЬВІВЩИНІ!

На Львівщині у місті Червоноград в ЗОШ #3 стартував спільний проект Міністерства юстиції України та GoCamp-найбільшої волонтерської програми у Східній Європі .
Сьогодні представниками Львівської юстиції проведено перший англомовний модуль- «Я МАЮ ПРАВО» під час якого обговорено закріплені у Конвенції ООН основні права дитини. Обговорено важливість і пріоритетність захисту прав дітей у сучасному суспільстві.
Варто за...

Показати більше...

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45