Новини

ЗАБЕЗПЕЧИЛИ РОБОТУ ВИЇЗНОГО КОНСУЛЬТАТИВНОГО ПУНКТУ.

Сьогодні працівники Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти спільно із фахівцем Головного управління Держгеокадастру у Львівській області забезпечили роботу виїзного консультативного пункту на базі Сокільницької сільської ради. Громадяни отримали відповіді на свої запитання земельного характеру та дізналися про законодавчі ініціативи Мін'юсту: #ЧужихДітейНебуває,#СтопНасильство, #СтопБулінг та ін. А також працівники сільської ради
виявили ініціативу розмістити інформаційні матеріали #СтопНасильство у групі "ГО"Сокільники"" в соціальній мережі Facebook.

#СТОПБУЛІНГ!
Все чи з доброго, чи зі злого - починається з малого!
Бути сильним означає бути стриманим.
Вміти дати пораду, підтримати, допомогти, похвалити, розрадити.
Сьогодні, Управління державної реєстрації ГТУЮ у Львівській областідіткам намагались довести, що сильним бути просто, а місце фізичній силі на рингу, секціях, або із ворогом на сході!
Be strong, protect friendships and each other.
#ЯМАЮПРАВО

ПІДВІДОМЧІСТЬ СУДОВИХ СПОРІВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

Тема надто актуальна і нам приємно, що оскільки із передачею повноважень практика є новою, ми, зокрема, і формуємо судову практику!
Оскаржуючи рішення Комісії Мін'юсту сторони часто невірно обирають суд, у якому захищають порушені права.
Сьогодні нам вдалось відстояти рішення Мін'юсту, проте закрити провадження за правилами КАС!
Незабаром круглий стіл на дану тематику, анонс якого у найближчі дні!

Тепер реєстратори не зможуть порушувати закон та вчиняти реєстраційні дії поза межами своєї юрисдикції. Мін'юст на технічному рівні запровадив механізм, який просто фізично не дозволить людині зробити навмисну чи ненавмисну помилку - реєстраційну дію не у своїй області. Якщо реєстратор спробує це зробити, на екрані з’явиться напис «технічна помилка» і натиснути кнопку буде неможливо - розповіла про нововведення заступник Міністра з питань державної реєстраціїOlena Sukmanova.

#СтопБулінг: ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД ЗНУЩАНЬ.
Пам’ятайте, якщо помітили, що у дитини немає друзів, дитина боїться йти до школи, має низьку самооцінку, у дитини з’являються зіпсовані речі, дитина сама завдає собі ушкодження, дитина сумна після спілкування у соціальних мережах, поговоріть із дитиною, вислухайте та допоможіть вирішити проблемну ситуацію.
В рамках проекту #ЯМАЮПРАВО! державний виконавець Золочівський РВ ДВС ГТУЮ у Львівській області провів урок в ЗОШ №3 м. Золочів з учнями 11-х класів на тему: #СтопБулінг.Уням роздали інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45