Новини

КОНКУРСНА ПРОГРАМА "КРАЩИЙ ПРАВОЗНАВЕЦЬ" У ЛЬВІВСЬКОМУ ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНО-ПОЛІТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ.

Сьогодні у Львівському вищому професійно-політехнічному училищі відбувся другий етап конкурсної програми «Кращий правознавець». Головний спеціаліст відділу Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти взяв участь у конкурсі в якості журі.
Під кінець заходу учні отримали буклети на тему «Зупинимо булінг разом», в яких міститься інформація про булінг та ал...

Показати більше...

ГОВОРИМО ПРО ГОЛОВНЕ...

Спеціалісти Сокальський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській областіпроведено інформаційну роботу в рамках проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО! на тему: #ЧужихДітейНеБуває у Сокальській дитячій школі мистецтв імені Віктора Матюка.
Роздано інформаційні буклети Міністерства юстиції України - "Поїхати з дитиною за кордон - легко!" та "Податкова знижка на навчання".
Учнів та вчителів дуже зацікавила можливість поїхати з дитиною за кордон без дозволу др...

Показати більше...

Працівниками Городоцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області проведено правороз’яснювальну роботу в рамках проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО! в пологовому відділенні Городоцької центральної районної лікарні Львівської області на теми : #ЧужихДітейНеБуває та як «Отримати податкову знижку»
Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Приємно вручити подяку Міністра юстиції Павла Петренка головному редактору ТРК «ЛАН»- Бойківу Миколі Олександровичу!
Ваша праця для нас дуже важлива!

В програмі «Персона» говоримо про головне: булінг, насильство , та звичайно, про аліменти!
Дякуємо за запрошення.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45