Новини

В рамках проекту #ЯМАЮПРАВО! державні виконавці Золочівського РВ ДВС ГТУЮ у Львівській області при виконанні виконавчих проваджень про стягнення аліментів провели роз’яснювальну роботу на тему: «Штрафи за несплату аліментів».
Нагадуємо якщо у платника аліментів виникає заборгованість в сукупному розмірі більша, ніж сума відповідних платежів за 1 рік, то на таку особу накладатиметься штраф в розмірі 20% від заборгованої суми. Якщо ж заборгована сума перевищуватиме в сукупному розмірі суму відповідних платежів за 2 роки, то в такому випадку штраф збільшуватиметься і відповідно становитиме вже 30% відповідно. У випадку заборгованості на суму платежів за 3 роки штраф зросте до 50% від суми боргу

Працівниками Миколаївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області з метою реалізації правопросвітницького проекту#ЯМАЮПРАВО!, проведено правороз’яснювальну роботу під час державної реєстрації шлюбу.
Реєстрація щлюбу - урочиста подія, також встановлена для забезпечення стабільності відносин між жінкою та чоловіком, охорони прав та інтересів подружжя, їхніх дітей, а також в інтересах держави та суспільства.

Працівниками Жидачівський Районний Відділ ДРАЦС ГТУЮ У Львівській Області проведено інформаційну роботу на теми #СтопБулінг,#ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство, а також «Податкова знижка» та
«Виїзд з дитиною за кордон» в рамках проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО! з працівниками філії- Жидачівського відділення АТ "Ощадбанк" , з метою реалізації даного проекту.
Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45