Новини

ВСЕ ПРО БУЛІНГ І ЯК ІЗ НИМ БОРОТИСЯ!

За даними доповіді ВООЗ Україна займає 9 місце серед 42 досліджуваних країн по відсотку жертв булінгу серед 15-ти річних (9% дівчат та 11% хлопців).У рамках проекту #ЯМАЮПРАВО! відбувся захід для педагогічного колективу ліцею ім. І Пулюя м. Львова на тему "#СтопБулінг проведений працівниками Залізничний РАЦС ГТУЮ у ЛЬвівській області.
Одночасно було роздано буклети: «Не знаєш як оформити субсидію?», «Не знаєш як вирішити спір?», «Не знаєш як оформити договір оренди землі?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Не отримуєш аліменти?» тощо.

Працівниками Мостиський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області було проведено заплановий захід
правороз’яснювальної роботи в рамках загальнонаціонального проекту
Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО, #ЧужихДітейНеБуває, #СтопБулінг з учнями у Мостиській музичній школі Львівської області.
З дітками було проведено урок та роз"яснено ,що означає слово "БУЛІНГ" ,його походження і які бувають його прояви та як поводитись в разі коли діти потрапили в складну ситуацію булінгу. А також роздано буклети на відповідну тему та роз"яснено куди необхідно звертатись.
Тепер діти будуть знати ,що таке булінг та як себе поводити у такій складній ситуації.

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ ІЗ МІН'ЮСТОМ!

Працівники Буський районний ДРАЦС ГТУЮ у Львівській областіпроінформували українців про їхні права!
ЗНАТИ! ДІЯТИ! ЗАХИЩАТИ! свої права повинен кожен громадянин нашої держави!
Проект #ЯМАЮПРАВО! допомагає кожному українцю реалізувати свої законні права та захистити їх у разі порушення!

СТОПБУЛІНГ!
За даними дослідження UNICEF Україна за 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. 25% - говорили про це не з дорослими (з другом чи братом/сестрою). З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.
В рамках проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО" працівниками Жидачівського РВ ДВС ГТУЮ у Львівській області проведено спільну нараду-семінар з працівниками Жидачівського районного сектору з питань пробації Державної установи "Центр пробації" на тему #СТОПНАСИЛЬСТВО та #СТОПБУЛІНГ.

В рамках проекту Мін'юсту #ЯМАЮПРАВО працівниками Дрогобицький Міськрайонний Відділ Двс спільно з Дрогобицьким МРВ філії Державної установи "Центр пробації" у Л/о провели робочу зустріч, щодо обговорення негативних проявів #Булінгу та шляхи їх подолання серед неповнолітніх засуджених ,які перебувають на обліку #СтопБулінг.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45