Новини

ЗУПИНИМО НАСИЛЬСТВО РАЗОМ!
#БУЛІНГ – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності. В рамках проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО працівниками Бродівський РВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області було проведено навчання для дітей разом з класними керівника на тему: "як захистити свої права" #СТОПБУЛІНГ.

#СТОПБУЛІНГ! ПОДОЛАЄМО ЦЬКУВАННЯ РАЗОМ!
Сьогодні в освітньому просторі гостро постає проблема "Булінгу". Цей вид агресії знаходить свій вихід як у фізичному, так і психологічному насиллі. Вона може мати як одиничний, так і тривалий характер. Працівники Трускавецький міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області поспілкувалися з громадянами міста про "Булінг" та його наслідки.

#СТОПБУЛІНГ.
В межах кампанії #СтопБулінг правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО спеціалістами Бориславського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області провели консультація серед тідей дошкільного закладу №6 загального-розвиваючого тиму щодо видів дитячого насильства та його запобігання.

Павло Петренко

#ЦифраДня

Станом на зараз 3 млрд грн аліментів стягнуто на користь українських дітей.

Нагадаю: у 2017му маленькі українці отримали 2,4 млрд грн аліментів за результатами цілого року.

Така позитивна динаміка у погашенні боргів з аліментів стала можлива завдяки ініціативі Мін‘юсту #ЧужихДітейНеБуває

#МінЮст #ВідповідальнеБатьківство

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45