Новини

#ЯМАЮПРАВО!» 01 березня 2018 року відбувся захід для педагогічного.колективу НВК «Школи –гімназії «Галицька» м. Львова проведений Залізничним відділом ДРАЦС. Особливу увагу приділено темі #ЧужихДітейНеБуває. Що робити коли стало відомо про насильство в сім’ї над дитиною»

У рамках правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО!» 15 березня 2018 року відбувся захід для працівників Залізничного районного суду м. Львова проведений Залізничним районним у м. Львові відділом ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Львівській області .Під час зустрічі було надано інформацію та відбувся обмін досвідом щодо інновацій в законодавстві: отримання аліментів, вирішення спорів, оформлення субсидії, оренди земельних ділянок та ін.

14 березня 2018 року у приміщенні Апеляційного суду Львівської області відбулася підсумкова нарада з суддями Львівської області щодо результатів роботи за 2017 рік. В ході заходу відбувся виступ в.о. начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Титли І.М., щодо змін у законодавстві України, зокрема, в частині впровадження інституту приватних виконавців, акцентовано увагу на основних позиціях Закону України #ЧужихДітейНеБуває від 07 грудня 2017 року № 2234-VIII, який посилює відповідальність злісних неплатників аліментів. Також на заході презентовано національний проект #ЯМАЮПРАВО!». Відбулась продуктивна дискусія, присутні мали змогу поставити питання, які їх цікавили по обговорюваній темі, після чого керівник апарату суду виcловив готовність до комунікації та співпраці між Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області та суддівським корпусом області.

Сьогодні у м. Стебник працювала виконавча група Дрогобицького ДВС з ліквідації заборгованості по аліментах понад 1 рік . Виконавцями проводилася бесіда з боржниками, складено протокол про адміністративне правопорушення, а також проводилася роз'яснювальна робота в рамках реалізації проекту #ЯМАЮПРАВО.

#ЯМАЮПРАВО завітало у Стрийський пологовий будинок.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000


E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299.

Контактні телефони: (032) 262-80-80; (032) 262-84-58

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45