Сектор з питань запобігання і виявлення корупції
Головного територіального управління юстиції у Львівській області

 

Шановний відвідувачу !

 

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного територіального управління юстиції у Львівській області та його структурних підрозділів, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити Головне територіальне управління юстиції у Львівській області про зазначені факти наступними способами:

  1. Електронною поштою на адресу: s.korupcii_lviv@ukr.net
  2. Телефонним зв'язком на номер: (032) 255-55-66 з понеділка по четвер з 09.00 год. до 18.00 год. та у п’ятницю з 09.00 год. до 16.45 год. із щоденною перервою з 13.00 год. до 13.45 год. (за винятком неробочих днів).
  3. Поштою на адресу: Головне територіальне управління юстиції у Львівській області пл. Шашкевича, 1, м. Львів, 79000.

 

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства буде підлягати розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його подання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Головного територіального управління юстиції у Львівській області як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або інших заходів реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».