Семінар: "Корпоративні правовідносини по новому: новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю""

18.04.2018 року Управлінням державної реєстрації ГТУЮ у Львівській області проведено захід із державними реєстраторами юридичних осіб області, на якому представлено основні новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю"!
Особлива подяка юристу ЮК «захист власності» Маряні Горбань, яка представили повний огляд законодавства для державних реєстраторів!
Марта Бігун, спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів презентувала зміни у статутних документах та новий порядок оформлення рішень господарських товариств.

Робоча нарада від 13.04.2018

13.04.2018 року Управлінням державної реєстрації проведено робочу нараду під керівництвом начальника Управління державної реєстрації Куманської-Нор О.П. стосовно виконання стратегічного плану на II квартал 2018 року. Також, обговорено новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" та особливості державної реєстрації ліквідації юридичної особи.

Call-centre

(032)-235-02-86, (098)-322-65-73 - телефон call-centre відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Презентації онлайн послуг Мінюсту та проекту «Я МАЮ ПРАВО» у курортних містах Львівської області.

В I кварталі 2018 року завершено виконання плану- презентації онлайн послуг Мінюсту та проекту «Я МАЮ ПРАВО» у курортних містах Львівської області: м. Трускавець, м.Моршин, Славська ОТГ та м. Східниця!

Усі корортні міста Львівської області отримали презентацію онлайн послуг міністерства юстиціі України.

Оптування громадян у I кварталі 2018 року

У 1-му кварталі 2018 року Управлінням державної реєстрації шляхом опитування розпочато вивчення суспільної думки щодо обізнаності громадян у механізмах захисту приватної власності

Станом на 1-ший квартал 2018 року опитано 236 респондентів, які відповіли на запитання наступним чином:

  - Чи відомо Вам про існування механізму досудового оскарження рішень (Комісія з розгляду скарг Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Львівській області)?

Так__62__   Ні_170_

- Чи відомі Вам вимоги до порядку оформлення та подання скарги до комісії з розгляду скарг Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Львівській області?

Так_15__        Ні_214_

  1. Чи відомо Вам про електронні сервіси Міністерства юстиції України та чи користувалися ними?

Так_124_        Ні_105_         Так _53_    Ні_137__

 

Вікова категорія від 18 до 71 року, 70 % - працюючі громадяни, 15% - непрацюючі та 15% - пенсіонери.