Новини

З метою надання адресної безкоштовної правової допомоги громадянам з обмеженими можливостями працівники відділу систематизацї законодавства, правової роботи та правової освіти відвідали осіб, які проживають у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський геріатричний пансіонат». Під час візиту громадянам було надано правову консультацію та розповсюджено інформаційні матеріали правового характеру.

Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області інформує про підприємства- боржників, які мають заборгованості із виплат заробітніх плат та інших виплат, повязаних із трудовими правовідносинами.

Начальником Бориславського відділу ДРАЦС спільно зі спеціалістами відділу "Бориславського бюро правої допомоги", Стрийського місцевого центру з надання БВПД проведено круглий стіл за участю старшого інспектора Дрогобицького МРВ з питань пробації філії Державної установи "Центр пробації" у Львівській області та завідувача сектору з питань профілактики служби у справах дітей Бориславської міської ради на тему: СтопНасильство.

Очільник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень поспілкувався з журналістом радіо "Вголос" про зміни в законодавстві щодо насильства в сім’ї та про нове визначення терміну "зґвалтування".

Працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти прийняли участь у міні-ярмарку вакансій, організований Львівським міським центром зайнятості. Відвідувачів ярмарку проінформовано про наявні вакансії в структурних підрозділах управління юстиції та наголошено, що тільки знання, досвід та бажання працювати допоможуть стати частиною команди юстиції. Окрім того усіх відвідувачів ознайомлено з кампаніями проекту "Я МАЮ ПРАВО!".

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45