Новини

Спільний правовосвітній захід провели спеціаліст Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти та представники юридичної клініки ЛНУ ім. І.Франка для учнів загальноосвітньої школи №42 м. Львова.
Школа визнається осередком формування громадськості, що має сприяти розвитку демократичної, політичної культури, гідності та відповідальності у молодих людей, усвідомленню і прийняттю ними пріоритету прав людини.
Нашою метою є:
- сприяти становленню активної позиції учнів щодо реалізації прав і свободи людини з проектом #ЯМАЮПРАВО!;
- надати основні правові знання, сформувати мотивацію та вміння, необхідні для відповідальної участі молоді в громадському житті;
- створити умови для набуття учнями досвіду громадянської дії, демократичної поведінки та конструктивної взаємодії.

Для представників охорони наших кордонів, працівників Прикордонної служби Заступник начальника ГТУЮ у Львівській області Оксана Куманська-Нор разом із спеціалістом Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти спілкувались про основні найбільш широко використовувані речові права на земельну ділянку та виконання судових рішень.
Важливо, щоб ті хто нас охороняють знали про усі гарантії, які сьогодні надає держава.

Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти та дільничний офіцер Тетяна Головенко завітали до вихованців ДНЗ №96 у місті Львові. Завдяки правовій парасольці найменші громадяни України граючи в гру дізнались яким чином захистити своє право.Під час заходу діти ручками створили картину прав на якій колір руки відповідає певному праву. Маленькі діти, які відвідують дитячий садок вже знають, що мають права, гарантовані їм законодавством. ЯМАЮПРАВО!

Різдвяну ярмарку прав відкрито! Відтепер, Львів не лише кава та шоколад, а й знання про права з вуст студентів-правознавців Юридичний факультет Львівського університету! ЯМАЮПРАВО!

В Бориславській центральній міській бібліотеці проведено круглий стіл на тему: СтопНасильство, СтопБулінг, в якому взяли участь працівники Бориславського бюро правової допомоги, іспектор Дрогобицького МРВ з питань пробації філії ДУ "Центр пробації" у Львівській області, інспектор ювенальної превенції СП ПП Бориславського ВП ДВП ГУНП у Львівській області, начальник відділу активної підтримки безробітних БМФ Львівського обласного центру зайнятості, директор Бориславського міського ЦСССДМ, завідувач сектору профілактики СуСД Бориславської міської ради та начальник Бориславського МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львівської області.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45