Новини

У рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції #ЯМАЮПРАВО! стартує новий пріоритетний напрямок: захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству.
З метою повної імплементації нового законодавства про протидію домашньому насильству Міністерством соціальної політики України як національним координатором в цих питаннях було започатковано міжвідомчу співпрацю щодо захисту прав дітей і жінок. Працівниками Мостиський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Львівській області був проведений захід у
Мостиській ЗОСШ № 1 І-ІІІ ступенів з учнями початкових класів. Важливо, щоб маленькі громадяни змалку знали про те як захистити себе у випадках
домашнього насильства в сім'ї, а для цього працівниками було доступно у формі для дітей роз’яснено що таке домашнє насильство,які є його форми і як з цим боротися.

День працівника виконавчої служби в новому форматі! Відзначаємо свято, роблячи добру справу! Діткам, які недоотримали аліментів від батьків, вручаємо подарунки напередодні новорічних та різдвяних свят!

Обмін досвідом між юстиціями Львівщини та Волині стартував! Розпочинаємо з панельної дискусії між приватними виконавцями двох областей! Конструктивний та цікавий діалог на актуальні теми розпочато!
Taras Gren Юрій Сало Ольга Шайнога Приватний виконавець Пирога Сергій Степанович Зорян Маковецький Андрій Пиць Дана ДовгополоваНаталія Баірова Сергій Гураль Юля Шелінська @serhii belz

Для учнів ЗОШ №6 м. Львова спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти проведено правову екскурсію основними правами людини,що закріплені у Загальній декларації, яка була прийнята 10 січня 1948 року і саме у 2018 році відзначається 70-а річниця Загальної декларації прав людини. В рамках Всеукраїнського тижня права проведено лекцію на тему :"Знай свої права-виконуй свої обов"язки". Для перегляду учням представлено відео: « Історія регламентації прав людини у міжнародному та національному праві». Обговорено основні напрямки захисту прав дитини в Україні в рамах проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!".

Результат стягнень щодо заборгованостей по аліментах.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45