Новини

Державною виконавчою службою Львівщини протягом 2018 року винесено 157 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, з яких 84 виконано та стягнуто 80 856 грн.

Державними виконавцями Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Львів Головного територіального управління юстиції у Львівській області проведено роз`яснювальну роботу щодо порядку оподаткування аліментів та внесення змін до ст.165 з громадянами, які прийшли на прийом до державних виконавців Шевченківського відділу державної виконавчої служби міста Львів. Зокрема, державними виконавцями доведено до відома громадян п. 165.1.14 Податкового Кодексу України , що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються аліменти, що виплачуються платнику податку згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін у сумах, визначених згідно із Сімейним кодексом України, у тому числі аліменти, що виплачуються нерезидентом.
Також, державними виконавцями проінформовано громадян щодо ПодатковоїЗнижки на навчання їхніх дітей.  Тепер до податкової знижки буде включатися сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Працівники Турківського відділу ДРАЦС провели інформування для відвідувачів відділу щодо реалізації проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!", висвітлили такі питання, як насильство в сім'ї,отримання аліментів, отримання субсидії.

Кількість молодих пар, які вирішили узаконити свої стосунки та скористатись послугою "Шлюб за добу", щоб зробити цей день незабутнім.

Кількість батьків, які після народження дитини виконали свій обов’язок щодо державної реєстрації місця проживання новонародженого в органах ДРАЦС Львіщини, який закріплений частиною першою статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45