Новини

В Україні за 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом, а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. 25% - говорили про це не з дорослими (з другом чи братом/сестрою). З тих, хто мовчать – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.
В рамках Всеукраїнського тижня права про протидію булінгу говорили у гімназії 1 ступеня імені А. Шептицького міста Стрий. Для учнів 3-х та 4-х класів урок провели працівники Стрийського районного відділу ДРАЦС. Всі діти мають право на інформацію. Держава забезпечує доступ дитини до інформації і матеріалів з різних джерел, особливо з джерел, які сприяють належному розвитку дитини.

Творчо та з натхненням віднеслись студенти Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу до Всеукраїнського тижня права!
До вашої уваги роботи студентів в рамках тижня права.

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області запрошує представників ЗМІ та всіх бажаючих на Благодійний Захід з нагоди професійного свята «Дня працівника виконавчої служби», який відбудеться 14.12.2018 у приміщенні ГТУЮ за адресою пл. М. Шашкевича, 1 (конференц-зал) на 11год 15хв.
З нагоди свята, на заході будуть присутні мами та діти із соціально-незахищених сімей, батьки яких не сплачують аліменти та буде здійснено безкоштовну передачу побутових речей та вручення подарунків малечі.

 

Саме під таким гаслом пройшов сьогоднішній захід у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти обговорено із студентами: «Чому права людини – це важливо? Чим право людини відрізняється від свобод людини?».Студентам наголошено, що користування всіма правами людини має бути забезпечене незалежно від того, що відрізняє людину, будь то вік, колір шкіри, етнічне походження, стать, віросповідання тощо. Тому не допускаються привілеї чи обмеження за даними ознаками. Окрім того студенти із зацікавленістю пройшли загальнонаціональний тест з перевірки правової грамотності населення. Варто зазначити, що у молоді неочікувано високий рівень правової обізнаності.

В Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права. Начальником Турківського РВ ДРАЦС разом з представниками Турківського бюро правової допомоги проведено захід в
Турківському районному суді Львівської області, в Турківській міській раді Львівської області та Турківському районному військовому комісаріаті Львівської області.
Правова обізнаність населення полягає у створенні умов для отримання громадянами правових знань та навичок їх застосування, які необхідні для реалізації своїх прав і свобод.

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45