Новини

ПРИДІЛЯЄМО ВЕЛИКУ УВАГУ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ!

Державними виконавцями Сихівського відділу ДВС проведено правороз'яснювальну роботу в рамках проекту #ЯМАЮПРАВО!, а саме - Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває.
Нагадаємо, що, наприклад, в разі заборгованості по аліментах понад рік на неплатників чекають штрафні санкції в розмірі 20–50% від суми боргу, арешт коштів, обов'язкові суспільно корисні роботи і притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від роботи, арешт автомобіля, заборона на виїзд за кордон та інші «приємні» речі. Чиновники високого рангу, наприклад, зобов'язані будуть надавати довідки про те, що вони не мають заборгованості по аліментах понад шість місяців.

Відділом з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Львівській області в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено правоосвітній захід з інформаційною кампанією Стоп Насильство, етапи та правила оформлення спадщини у приміщенні приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу.
#ЯМАЮПРАВО! #ЗНАЮ!ДІЮ!ЗАХИЩАЮ! #СтопНасильство!

ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!

Спеціалістами Відділ систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти проведено лекцію – бесіду для учнів та викладачів Державного навчального закладу «Львівське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту».
В ході заходу спеціалістами було зазначено, що діти від народження не знають, що людина в інвалідному візку якась не така, їм про це розповідають. Ці діти не знають, що ромська дитина повинна красти – їй про це ро...

Показати більше...

Прийом громадян

Адреса: пл. Маркіяна Шашкевича, 1, Львів, 79000

E-mail: info@lv.minjust.gov.ua

Тел/факс: (032) 261-23-66

 

Громадська приймальня

Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції у Львівській області

Адреса: 79040, м. Львів, вул. Городоцька, 299,  тел. (032) 262-84-58;   (пр. Чорновола,39) тел. 255-33-05 - громадські приймальні (безоплатна правова допомога)

 

Графік роботи:

понеділок – четвер з 09:00 до 18:00,

п’ятниця з 09:00 до 16:45

Обідня перерва з 13:00 до 13:45