Круглий стіл на тему «Антирейдерське законодавство. Захист прав у сфері земельних правовідносин»

03.02.2020 відбувся круглий стіл на тему: «Антирейдерське законодавство. Захист прав у сфері земельних правовідносин» у формі дискусійної панелі.

Короткий підсумок здобутків у сфері земельних правовідносин та проміжні результати команди міністерства щодо протидії рейдерства оголосив начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Юрій Добош:
“Не пригадую, щоб було стільки зроблено протидії рейдерству, скільки зроблено за недовгий час нової команди Мін'юсту. Сьогодні в геометричній прогресії кількість скарг на рейдерство йде на спад.”

Були присутні представники Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, нотаріальної палати Львівщини, Львівської аграрної палати, науковців, об’єднаних територіальних громад Львівської області, суб’єктів державної реєстрації Львівської та Волинської областей.

Обговорювалися зміни у законодавстві, які регулюють земельні правовідносини, зокрема Закон України №340 від 05 грудня 2019 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерства», новели законопроєкту про ринок землі.

Разом з тим, було звернуто увагу на особливості поновлення договору оренди земельної діяльності.

Додатково повідомлено про онлайн сервіси Мін'юсту та способи захисту прав у сфері держреєстрації.

Інформаційні матеріали можна знайти ТУТ:

Go back