Зустріч із адміністраторами ЦНАПу Сколівської РДА

     Продовжуємо... 16.11.2018 відбулась конструктивна зустріч із адміністраторами ЦНАПу Сколівської РДА та обговорено актуальні питанння реєстрації громадських об'єднань та та порядку надання онлайн послуг.

Read more …

ВИЇЗНІ КОНСУЛЬТУВАННЯ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ...

     Виїзні консультування адміністраторів ЦНАПів з питань державної реєстрації громадських об'єднань продовжуються... Сьогодні, 18.10.2018 - у Стрию

Read more …

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ!

Як створити і зареєструвати відокремлений підрозділ громадської організації?

     Перш за все, перед створенням відокремленого підрозділу, необхідно звернутися до статуту Організації та перевірити чи міститься в ньому інформація щодо процедури створення такого підрозділу, як це передбачено в Законі "Про громадські об'єднання" (пункт 9 частини 1 статті 11). Якщо такої процедури не передбачено, вам необхідно спочатку внести зміни до статуту, а вже потім, наступним кроком, створювати відокремлені підрозділи.

Зверніть увагу!

Місцеві осередки та відокремлені підрозділи це не одне й те саме і вони не є взаємозамінними.

     Відокремлені підрозділи не є юридичними особами. Відокремленими підрозділами можуть бути філії та представництва (стаття 95 Цивільного кодексу України). Філія Організації є відокремленим підрозділом, що розташований поза місцезнаходженням Організації та здійснює всі або частину функцій Організації. Представництво Організації є відокремленим підрозділом, що розташований поза місцезнаходженням Організації та здійснює представництво і захист інтересів Організації.

    Керівники відокремлених підрозділів Організації призначаються і діють на підставі довіреності.

    Відомості про філії та представництва юридичної особи включаються до Єдиного державного реєстру.

Довідково!

    Відокремлені підрозділи у своїй діяльності мають керуватися відповідним Положенням про діяльність відокремлених підрозділів, тому радимо розробити та затвердити його. Назва такого положення може бути різною, визначається за бажанням організації. Положення є внутрішнім документом організації та не потребує реєстрації в державних органах.

Зареєструвати відокремлений підрозділ можна в чотири кроки:

 1. провести збори уповноваженого органу громадської організації
 2. підготувати пакет документів
 3. подати документи
 4. отримати рішення

 

 1. Провести збори уповноваженого органу громадської організації

    Перед створенням відокремленого підрозділу необхідно звернутися до статуту Організації та знайти в ньому інформацію, який саме орган Організації в праві приймати рішення про створення відокремленого підрозділу оголосити його збори, визначити порядок денний. Це можуть бути Загальні збори, Правління тощо.

На зборах уповноваженого органу мають бути вирішені наступні питання:

 • прийняте рішення про створення відокремленого підрозділу
 • затверджене найменування відокремленого підрозділу
 • визначена і затверджена адреса місцезнаходження відокремленого підрозділу
 • призначено керівника.

На одних зборах може бути прийнято рішення про утворення необмеженої кількості відокремлених підрозділів.

 1. Підготувати пакет документів

Пакет документів для реєстрації відокремленого підрозділу визначений частиною 16 статті 17 Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" та складається з:

1) заяви про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу юридичної особи (Форма 4, Наказ Мінюсту № 3268/5 від 18.11.2016 в редакції від 29.08.2018)

2) оригіналу протоколу (нотаріально засвідченої копії) рішення уповноваженого органу управління організації з рішенням про створення відокремленого підрозділу
     Протокол оформлюється відповідно до вимог статті 15 цього Закону, має бути підписаний Головуючим та Секретарем зборів, пронумерований, прошитий.

     Якщо ви створюєте кілька відокремлених підрозділів одночасно, на кожен має бути заповнена окрема заява. Всі документи подаються одночасно.

 1. Подати документи

Документи для реєстрації відокремленого підрозділу (філії/ представництва) подаються за місцем реєстрації материнської ГО.

     Наприклад, громадська спілка «Аквітас» (зареєстрована у м. Львові) бажає зареєструвати свою філію у Чернівцях. Документи мають бути подані до уповноваженого органу з питань реєстрації в м. Львів.

Подати документи можна до:

 • територіального управління юстиції
 • місцевого центру надання адміністративних послуг
 • місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Документи можуть бути подані:

 • особисто або через уповноважену особу;
 • поштою.

Звертаємо увагу, що при надсиланні документів поштою необхідно нотаріально посвідчити підписи на заяві.

Реєстрація відокремленого підрозділу (філії/ представництва) є безкоштовною та здійснюється протягом 3 робочих днів.

 

УВАГА!

    За результатами подачі документів особа має отримати ОПИС, в якому зазначено код доступу до Єдиного державного реєстру.

    Виписка з Єдиного державного реєстру у паперовій формі видається з проставленням підпису та печатки державного реєстратора у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі та за бажанням заявника.

 1. Отримати рішення

Для того, щоб дізнатися рішення, необхідно зайти на сайт Єдиного державного реєстру і за кодом доступу отримати виписку.

При розгляді документів, поданих на реєстрацію, може бути прийняте одне з таких рішень:

 • про державну реєстрацію
 • про зупинення розгляду документів
 • про відмову в державній реєстрації

Взірці документів за посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/1Zc3FzZDLgp7h9QjFCBvTEDYPifxoGwRd

Read more …

ВИЇЗНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Виїзні консультування адміністраторів ЦНАПів з питань державної реєстрації громадських об'єднань продовжуються... Сьогодні, 11.10.2018, ми у Дрогобичі...

Read more …

КОНСУЛЬТУВАННЯ НА БАЗІ ЦНАП

     З метою підвищення якості надання адміністративних послуг через Центри надання адміністративних послуг Львівської області розпочали виїзне консультування адміністарорів, що здійснюють прийом документів та видачу результатів адміністративних послуг у сфері реєстрації громадських об’єднань! Сьогодні це був ЦНАП при Пустомитівській районній державній адміністрації! Приємно поспілкуватись з адміністратором, який знає законодавство і любить свою роботу!)

Read more …

УВАГА! ЗМІНЕНО 10 ФОРМ ЗАЯВ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Мін'юст виклав у новій редакції десять форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (форми 1-6, 8, 9, 22,23)

Мін'юст наказом від 29.08.2018 р. №2824/5 виклав у новій редакції деякі форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

 • Форма 1.  Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи (завантажити).
 • Форма 2. Заява про державну реєстрацію переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа чи модельного статуту (завантажити).
 • Форма 3.  Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (завантажити).
 • Форма 4.  Заява про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу юридичної особи (завантажити).
 • Форма 5. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (завантажити).
 • Форма 6. Заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (завантажити).
 • Форма 8. Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (завантажити).
 • Форма 9. Заява про державну реєстрацію включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (завантажити).
 • Форма 22. Заява про державну реєстрацію (акредитацію) відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації (завантажити).
 • Форма 23. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (завантажити).

Крім того, технічному адміністратору ЄДР доручено вжити заходів, необхідних для реалізації цього наказу, у тому числі забезпечити в ЄДР обов'язкове заповнення інформації про наявність або відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи та відомостей про нього.

Цей наказ набере чинності через 10 днів з дня його офіційного опублікування. Тобто 24 вересня 2018 року.

Read more …

СПІВПРАЦЯ В ДІЇ

01.08.2018 працівниками відділу державної реєстрації ДЗМІ та громадських формувань УДР Головного територіального управління юстиції у Львівській області взято участь у заході, організованому громадською організацією "Спілка жінок Львівщини", та в рамках реалізації проекту «Я маю право», проведено роз’яснювальну роботу.

Read more …

АКТУАЛЬНІ РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ

Реквізити адміністративного збору

(ДІЮТЬ З 02.07.2018)

 

Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Отримувач платежу:

УКуГалиць.р м.Льв./Галицький/22010300

Код отримувача (ЄДРПОУ):

38007573

Банк отримувача:

Казначейство України (ЕАП)                                                                                                                                                                                                                               

МФО:

899998

Рахунок: 

31114170013004

 

Реквізити адміністративного збору за проведення державної реєстрації громадських формувань у СКОРОЧЕНІ СТРОКИ

 

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов’язаних з такою державною реєстрацією

Отримувач платежу:

УКуГалиць.р м.Льв./Галицький/22012900

Код отримувача (ЄДРПОУ):

38007573

Банк отримувача:

Казначейство України (ЕАП)                                                                                                                                                                                                                               

МФО:

899998

Рахунок: 

31113126013004

 

Реквізити адміністративного збору ЗА НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ЄДР

 

Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, за одержання інформації з інших державних реєстрів

Отримувач платежу:

УКуГалиць.р м.Льв./Галицький/22012700

Код отримувача (ЄДРПОУ):

38007573

Банк отримувача:

Казначейство України (ЕАП)

Код банку (МФО):

899998

Назва органу стягнення

Територіальні органи Міністерства юстиції України

Рахунок: 

34316300041801

 

 

*Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про професійні спілки, їх організації або об’єднання

* Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу - підприємця та громадське формування, що не має статусу юридичної особи, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України.

*  За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника, справляється адміністративний збір у розмірі 30 відсотків адміністративного збору, встановленого законом

*   У разі відмови в державній реєстрації адміністративний збір не повертається

 

Read more …

ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ

     Повідомляємо про зміни до законодавства в частині реєстрації громадських формувань. 17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», яким внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Даними змінами ВИКЛЮЧЕНО З ПЕРЕЛІКУ ДОКУМЕНТІВ, які подаються на державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру. Також, внесено зміни до вимог щодо подання документів для державної реєстрації, зокрема частину другу статті 14 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» викладено в наступній редакції: «Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу. У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі)». Перелік документів, що відповідно до їх функціонального призначення, зокрема, посвідчують особу встановлений частиною першою статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» та включає: паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; службовий паспорт України; посвідчення особи моряка; посвідчення члена екіпажу; посвідчення особи на повернення в Україну; тимчасове посвідчення громадянина України; посвідчення водія; посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон; посвідка на постійне проживання; посвідка на тимчасове проживання; картка мігранта; посвідчення біженця; проїзний документ біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

Read more …

«Круглий стіл» на тему: «Реєструємо друковані ЗМІ правильно»

     22.06.2018 о 14.00 год. у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Львівській області, відбудеться захід на тему: «Реєструємо друковані ЗМІ правильно». Метою заходу буде обговорення актуальних та проблемних питань реєстрації. Юридичні аспекти реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ.
     «Круглий стіл» відбуватиметься у формі діалогу, тому просимо підготувати проблемні питання, які у Вас виникають та надіслати на електронну адресу: reg_lvivjust@ukr.net до 15.06.2018.
     Також, просимо поінформувати про бажання виступити доповідачем на заході.
     Учасники заходу: представники ДЗМІ.
     Деталі за телефонами: 0974718520 (Галина Власова), 0979819198 (Ірина Головко), 255-62-45 (Олеся Король).

Для участі у заході просимо реєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfk0UwINvR657fpj6DIdtwm_EJtxTqq0c9oyqHMXK11dtCWcA/viewform

Read more …

Захід: Я маю право на участь у громадському об'єднанні

     23.05.2018 у рамках проекту "Я маю право" відбувся захід на тему: "Я маю право на участь в громадському об'єднанні".

     Під час проведення заходу обговорили актуальні питання з'ясування ролі громадських організацій у сучасній практиці врядування в Україні та підвищення рівня громадської активності студентської молоді.

     Наприкінці зустрічі було проведено опитування. Відповіді, що надали студенти на поставлені запитання:

 • Які на Вашу думку переваги діяльності громадських об'єднань:
  - можливість висловлення своєї думки;
  - формування якісної комунікації та побудова свідомого суспільства;
  - розвиток демократії;
  - доступ до державних органів.
 • Недоліки у діяльності громадських об'єднань:
  -ненадійність
  -інформаційний бар'єр між ГО та органами влади;
  -під виглядом ГО можуть формуватись непередбачувані процеси у суспільстві.
 • На запитання про те, створення та діяльність яких організацій необхідна для суспільства на даний час:
  18 відповіли, що правозахисного спрямування, 17-освітнього та культурно-виховного, 12 -фізкультурно-спортивного,10-природоохоронного.

Read more …

Я маю право на участь в громадському об'єднанні

   

     Головне територіальне управління юстиції у Львівській області проводить у рамках проекту "Я маю право" для студентів вищих навчальних закладів захід на тему: "Я маю право на участь в громадському об'єднанні".

     Метою проведення заходу є обговорення актуальних питань з'ясування ролі громадських організацій у сучасній практиці врядування в Україні та підвищення рівня громадської активності студентської молоді.

     Даний захід відбудеться 23.05.2018 о 11.00 у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Львівській області за адресою: м.Львів, пл.Шашкевича 1, 2 поверх.

     Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до даного заходу.

Read more …

семінар на тему: «Актуальні питання державної реєстрації: запитання-відповіді» з профспілками Львівщини, стосовно проблемних питань, які виникають при здійсненні державної реєстрації.

     07.05.2018 Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області у приміщенні Об'єднання профспілок спільно з профспілками Львівщини провели зустріч щодо проблемних питань у сфері державної Реєстрації профспілок. Єдність у тому, що слід спрощувати реєстраційні процедури. Крім того, в рамках проекту Я МАЮ ПРАВО прийняли рішення щодо проведення спільної прес - конференції на тему: "Я маю право на участь у профспілці". Ми повинні виходити на сучасний стан профспілок, а це у першу чергу залежить від самих нас - тих хто їх наповнює.

   

Read more …

РОЗПОЧАТО РОБОТУ ОНЛАЙН КОНСУЛЬТУВАННЯ "SKYPE-ПРИЙОМ"

 

     У відділі державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та реєстрації громадських формувань розпочато онлайн консультування «Skype-прийом» для представників інститутів громадянського суспільства, з питань, що відносяться до компетенції відділу. Онлайн консультування «Skype-прийом» проводиться щоп’ятниці з 10.0013.00 год. за адресою користувача у програмі Skype: Реєстрація громадських формувань Львів.

Read more …

Актуальна інформація щодо державної реєстрації громадських формувань з охорони громадського порядку

                                   Державна реєстрація громадських формувань з охорони громадського порядку

            Громадяни України   відповідно   до    Конституції    України мають право створювати в установленому законом порядку громадські об'єднання для участі  в охороні громадського порядку  і  державного  кордону, сприяння  органам  місцевого самоврядування,  правоохоронним  органам, Державній  прикордонній службі  України  та  органам  виконавчої  влади, а також посадовим особам  у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і   злочинів,   захисті  життя  та  здоров'я  громадян,  інтересів суспільства  і  держави  від  протиправних  посягань,  а  також  у рятуванні людей  і  майна  під  час  стихійного  лиха  та  інших надзвичайних обставин.

           Громадські формування   з   охорони  громадського  порядку  і державного кордону можуть бути  створені  на  засадах  громадської самодіяльності як  зведені  загони  громадських формувань, спеціалізовані

загони (групи)  сприяння Національній поліції та Державній  прикордонній  службі  України,  асоціації  громадських формувань тощо.

          Правовою основою діяльності громадських формувань  з  охорони громадського  порядку  і державного кордону є Конституція України, Закон «Про участь громадян в охороні громадського  порядку і державного кордону», інші закони України, акти Президента України і Кабінету Міністрів  України,  рішення  місцевих  державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування  з  питань  охорони  громадського порядку і державного   кордону,   боротьби  із  злочинністю  і адміністративними правопорушеннями,  а також  положення  (статути) цих формувань.

         Громадські формування з охорони громадського  порядку  і державного  кордону створюються  і  діють  у  взаємодії  з правоохоронними  органами, Державною прикордонною службою України, органами  виконавчої  влади  та органами місцевого самоврядування, додержуючись   принципів   гуманізму,   законності,    гласності, добровільності,  додержання  прав  та свобод людини і громадянина, прав і законних інтересів юридичних  осіб,  рівноправності  членівцих формувань.

        Координацію діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону здійснюють відповідно місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.

        Повсякденна (оперативна) діяльність  таких формувань організовується,  спрямовується   і   контролюється   відповідними органами Національної поліції, підрозділами Державної прикордонної служби України.

         Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону не мають права займатися підприємницькою або іншою діяльністю з метою одержання прибутку.

         Використання громадських  формувань  з  охорони  громадського порядку  і державного  кордону України для виконання завдань,  не передбачених цим Законом, забороняється.

         Громадські формування   з   охорони  громадського  порядку  і державного кордону створюються на добровільних засадах  за  місцем роботи,  навчання  або проживання громадян.

         Рішення   про створення  громадських  формувань  з  охорони громадського  порядку  і  державного кордону приймається на зборах (конференціях)   громадян.   На   збори   можуть   бути  запрошені представники    трудових    колективів,    навчальних закладів, правоохоронних органів, підрозділів Державної прикордонної служби України та громадськості. Громадські формування з  охорони громадського  порядку і державного кордону створюються у складі не менше ніж 10 осіб.

        Місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи надають всіляку допомогу та підтримку у створенні громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.

        Громадське формування з охорони громадського порядку  і державного кордону діє на основі положення (статуту) про нього.

        Положення (статут) громадського  формування з охорони громадського порядку і державного кордону повинно містити:

 • назву, мету, завдання громадського формування та його юридичну адресу;

2) відомості  про структуру формування і територію,  в межах якої воно провадитиме свою діяльність;

3) визначення порядку створення та діяльності керівних і виконавчих  органів (штабів, координаційних рад, правлінь), їх повноважень;

4) умови і порядок прийняття громадян до громадського формування і вибуття з нього;

5) статутні  права та обов'язки членів громадського формування;

6) джерела надходження, порядок використання коштів та іншого майна громадського формування;

7) порядок відшкодування витрат на використання приватного автомототранспорту або у разі завдання збитків майну члена громадського формування під час виконання ним своїх обов'язків;

8) порядок внесення змін і доповнень до положення (статуту);

9) порядок  припинення  діяльності  громадського формування і вирішення питань, пов'язаних з його ліквідацією.

         У положенні (статуті) можуть бути передбачені інші норми, які стосуються   особливостей   створення  і  діяльності  громадського формування.

        Положення (статут) узгоджується з керівництвом відповідного територіального  органу Національної поліції, підрозділу Державної прикордонної  служби  України, а також виконавчого органу ради, на території якої діятиме це громадське формування.

        Громадське  формування  з  охорони  громадського  порядку  і державного  кордону  набуває статусу юридичної особи з дати його державної  реєстрації  в порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

        Для реєстрації громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону подаються рішення про його створення, підтримане відповідним органом Національної поліції чи підрозділом Державної  прикордонної  служби України, узгоджене з цими органами положення (статут), інформація про склад керівного органу, а також список членів формування.

       Громадське формування з охорони громадського порядку  і державного кордону у разі внесення змін до статутних документів повідомляє суб’єкта державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб  - підприємців та громадських формувань у п’ятиденний строк з дня прийняття такого рішення.

        Згідно, статті 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осібпідприємців та громадських формувань» субєктом державної реєстрації, вищезазначених формувань є виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації, нотаріуси, акредитовані субєкти. Територіальні органи юстиції не наділені  повноваженнями щодо реєстрації громадського формування з охорони громадського порядку.

Read more …

ДО УВАГИ ПРОФСПІЛОК

     07.05.2018 о 12.00 год. відбудеться спільний семінар на тему: "Актуальні питання державної реєстрації: запитання-відповіді" із профспілками Львівщини, стосовно проблемних питань, які виникають при здійсненні державної реєстрації.

     Даний захід відбудеться у приміщенні Будинку профспілок, за адресою: пр-т Шевченка, будинок 7, м.Львів.

    Запрошуємо представників громадськості до обговорення вищевказаних питань.

Read more …

Протокольним рішенням Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 року №14 відновлено дію роботи антирейдерських аграрних штабів на час проведення посівної кампанії.

Повідомляємо про телефони гарячої лінії штабу у Львівській області: 235-02-86,   097-549-71-18

Усі аграрії, представники агробізнесу, орендарі земельних ділянок, а також фізичні та юридичні особи зможуть отримати невідкладно правову допомогу щодо захисту своїх прав та негайне реагування органів виконавчої влади та правоохоронних органів.

Документи для державної реєстрації змін до відомостей про громадські об'єднання

     Відповідно до частини 4 статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осі-підприємців та громадських формувань" для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться у Єдиному державному реєстрі, в тому числі змін до установчих документів юридичної особи, подаються такі документи:

- заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

- примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру, крім внесення змін до інформації про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, про місцезнаходження та про здійснення зв'язку з юридичною особою;

- реєстр осіб (громадян), які брали участь в засіданні уповноваженого органу управління юридичної особи;

- документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування;

- відомості про керівні органи громадського формування - у разі внесення змін до складу керівного органу;

- документ про сплату адміністративного збору;

- установчий документ юридичної особи в новій редакції - у разі внесення змін, що містяться в установчому документі.

Зразки вищенаведених документів за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1JfdSkNEqquzWHC4yC8HYDES0baap8gkZ?usp=sharing

 

Read more …

Документи для державної реєстрації Громадських організацій

До уваги громадських організацій!

Відповідно до частини 1 статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" для державної реєстрації громадського об'єднання подаються документи:

- заява про державну реєстрацію створення юридичної особи;

- протокол установчих зборів, невід'ємною частиною якого є реєстр присутніх;

- статут;

- відомості про керівні органи.

Зразки вищезазначених документів за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/12XHG5HqTWLAHtLzkZ6XiW2U8siYSaqM6?usp=sharing

 

Read more …

Мобільна точка доступу до правової допомоги у аграрній сфері в Яворівському районі

Яворівщина 22.05.2018 року стала сьомим районом Львівської області де відбулась зустріч в рамках мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги.

Ще раз повідомляємо про номери телефонів гарячої лінії антирейдерського оперативного штабу, що діє при ЛОДА:
0975497118
0983226573

Мобільна точка доступу до правової допомоги у аграрній сфері в Бродівському районі

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги у аграрній сфері, 19.05.2018 року в Бродівському районі за участю Начальника управління державної реєстрації Куманської-Нор О. П. проведено обговорення проблемних питань при державній реєстрації оренди земель сільськогосподарського призначення з аграріями та представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування!!!

Консультуємо, надаємо правову допомогу.
Правова культура і брак правових знань є надто актуальним питанням для впорядкування усіх правовідносин.

Мобільна точка доступу до правової допомоги у аграрній сфері в Золочівському районі

В рамках мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги у аграрній сфері, 15.05.2018 року в Золочівському районі за участю Начальника управління державної реєстрації Куманської-Нор О. П. проведено обговорення проблемних питань при державній реєстрації оренди земель сільськогосподарського призначення з аграріями та представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування!!!

Консультуємо, надаємо правову допомогу.
Правова культура і брак правових знань є надто актуальним питанням для впорядкування усіх правовідносин.

03.05.2018 року заступник начальника ГТУЮ з питань державної реєстрації, Оксана Куманська- Нор, провела особистий виїзний прийом громадян у Великомостівській ОТГ.

Круглий стіл щодо обговорення проблемних питань державної реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення

25 квітня 2018 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області проведено робочу зустріч із представниками Головного Управління Держгеокадастру Львівської області та Золочівського району, за участю представників Департаменту АПК ЛОДА та державних реєстраторів. Подвійна реєстрація договорів оренди земель сільськогосподарського призначення була основною темою для обговорення. Сьогодні на Львівщині Міністерством Юстиції у одному із районів Львівської області заблоковано доступи до державних реєстрів шести державним реєстраторам, за результатами реєстраційних дій яких, виник факт подвійної реєстрації.

Семінар: "Корпоративні правовідносини по новому: новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю""

18.04.2018 року Управлінням державної реєстрації ГТУЮ у Львівській області проведено захід із державними реєстраторами юридичних осіб області, на якому представлено основні новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю"!
Особлива подяка юристу ЮК «захист власності» Маряні Горбань, яка представили повний огляд законодавства для державних реєстраторів!
Марта Бігун, спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів презентувала зміни у статутних документах та новий порядок оформлення рішень господарських товариств.

Робоча нарада від 13.04.2018

13.04.2018 року Управлінням державної реєстрації проведено робочу нараду під керівництвом начальника Управління державної реєстрації Куманської-Нор О.П. стосовно виконання стратегічного плану на II квартал 2018 року. Також, обговорено новели Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю" та особливості державної реєстрації ліквідації юридичної особи.

Call-centre

(032)-235-02-86, (098)-322-65-73 - телефон call-centre відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів

Презентації онлайн послуг Мінюсту та проекту «Я МАЮ ПРАВО» у курортних містах Львівської області.

В I кварталі 2018 року завершено виконання плану- презентації онлайн послуг Мінюсту та проекту «Я МАЮ ПРАВО» у курортних містах Львівської області: м. Трускавець, м.Моршин, Славська ОТГ та м. Східниця!

Усі корортні міста Львівської області отримали презентацію онлайн послуг міністерства юстиціі України.

Оптування громадян у I кварталі 2018 року

У 1-му кварталі 2018 року Управлінням державної реєстрації шляхом опитування розпочато вивчення суспільної думки щодо обізнаності громадян у механізмах захисту приватної власності

Станом на 1-ший квартал 2018 року опитано 236 респондентів, які відповіли на запитання наступним чином:

  - Чи відомо Вам про існування механізму досудового оскарження рішень (Комісія з розгляду скарг Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Львівській області)?

Так__62__   Ні_170_

- Чи відомі Вам вимоги до порядку оформлення та подання скарги до комісії з розгляду скарг Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Львівській області?

Так_15__        Ні_214_

 1. Чи відомо Вам про електронні сервіси Міністерства юстиції України та чи користувалися ними?

Так_124_        Ні_105_         Так _53_    Ні_137__

 

Вікова категорія від 18 до 71 року, 70 % - працюючі громадяни, 15% - непрацюючі та 15% - пенсіонери.